Regulamin strony

1. Wejście na tę stronę internetową jest równoznaczne z zaakceptowaniem wiążącego charakteru niniejszej informacji prawnej. Użytkownik nie wyrażający zgody na przestrzeganie postanowień niniejszej informacji jest proszony o niekorzystanie z niniejszej strony internetowej.

 

2. Niniejsza strona internetowa w celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzysta z plików cookies - pozwala to na przyspieszenie uzupełniania formularzy, dostosowanie wyświetlania strony do przeglądarki i wiele innych. W razie nie wyrażenia zgody na takowe działanie, prosimy o opuszczenie witryny i zmiany konfiguracji w swojej przeglądarce.

 

3. Wszelkie prawa własności intelektualnej, w tym w szczególności prawa autorskie oraz prawa do znaków towarowych przysługujące w odniesieniu do wszelkich tekstów, ilustracji, dźwięków, oprogramowania i innych materiałów zawartych na niniejszej stronie internetowej zostały uregulowane zgodnie z właściwymi licencjami lub zostały przekazane zarządcy strony.

 

4. Zdjęcie znajdujące się na stronie przedstawiają osoby, które wyraziły zgodę na publikację lub zgodę na publikację wyrazili prawni opiekunowie osób, których wizerunek został opublikowany. Zdjęć nie wolno ponownie udostępniać bez zgody administratora i prawnego opiekuna osoby przedstawionej na zdjęciu. Administrator publikując zdjęcie w galerii zdjęć udziela prawa do udostępniania zdjęcia w mediach społecznościowych, włączając taką opcję.

 

5. Aktualności udostępnione na stronie nie są wiążące.

 

6. Opcje zapisów do przedszkola udostępnione na stronie nie są wiążące. Kartę zgłoszenia dziecka należy osobiście przynieść również do placówki.

Informacje dodatkowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Przedszkole Miejskie nr 6 w Świdnicy

nr tel.: (+48) 74 852-29-76

kancelaria: pm6-swidnica@rubikon.pl

 

58-100 Świdnica

ul. Komunardów 2

 

administrator: Grażyna Pietrzak

e-mail: grazyna@przedszkole6-swidnica.pl

 

Regulamin strony

 

W przedszkolu panuje atmosfera bezpieczeństwa i wygody. Chcemy,
aby tak samo było na tej stronie, dlatego korzystamy z plików cookies.